Langų, durų statymas

Šiam procesui parenkama 8 žmonių brigada, keturi dailidės, keturi pagalbiniai darbininkai, langai ir durys į statybvietę atvežami įstiklinti. Atvežtus į statybvietę langus ir duris reikia saugoti nuo kritulių ir saulės spindulių, tikrinti ruošinių matmenis ir kokybę: jų išsikreivinimas neturi būti didesnis kaip0,7mm viename metre. Statomų durų viršus turi būti viename lygyje, o pastatyta durų stakta – vertikali, tvirtinama prie metalinio gipso kartono metalinio karkaso ne mažiau  kaip dviejose vietose kiekviename staktos šone. Langų rėmai sienoje statomi vienodame lygyje ir vienoje fasado plokštumoje. Langų bei durų hermetizavimui naudojamas „Makroflex“. Plastikiniai langai.

Saugus darbas:

Stalių ir dailidžių darbo įrankiai turi būti tvarkingi, gerai įtvirtinti, o pjūklai, kirviai, obliai, kaltai – aštrus. Mechaniniais diskais galandant įrankius, darbininkai turi užsidėti saugos akinius. Elektrinių įrankių korpusus dirbant įžeminti arba įnulinti.

Langų ir durų blokai laikomi ant medinių intarpų, vienoje eilėje. Blokų padėtis artima vertikaliai padėčiai.

Pertvarų įrengimas

Pertvaros vidinės atitvarinės konstrukcijos dalijančios pastato erdvę į patalpas. Pertvarų įrengimą atlieka 8 žmonių brigada. Jos bus iš nearmuotos pusės plytų, tai specialiai pertvaroms gaminama medžiaga, kuria yra legviau dirbti. Šios plytos turi gerą estetinę išvaizdą, jų galima net netinkuoti, o vėliau ir dažyti. Tačiau objekte higieniniais sumetimais visos sienos tinkuojamos bei dažomos.